کتاب Vocabulary for IELTS

کتاب Vocabulary for IELTS
انتشارات Cambridge که خود یکی از ارکان برگزار کننده آیلتس است برای پوشش کلمات آیلتس کتاب Vocabulary For IELTS را طرحی کرده است. چه بخواهید چه نه آزمون آیلتس آزمونی است نیرنگ آمیز یا به اصطلاح Tricky . این کتاب سعی کرده کلماتی را که اصطلاحا Tricky هستند را به نمایش بگذارد. یکی از این بخش های Tricky بخشی است که شما باید اطلاعات داده شده را پردازش کنید ( به عنوان مثال در بخش اول Writing Academic ).
کتاب Vocabulary For IELTS خصوصیت دیگرش آوردن سوالات از امتحانات واقعی گذشته است و همچنین اشتباهات موجود در زبان آموزان را به طور کامل پوشش می دهد.

کتاب vocabulary for IELTS
کتاب vocabulary for IELTS

خصوصیات کلیدی و ارزشمند کتاب Vocabulary for IELTS
ارائه تکنیک های جدید برای به خاطر سپردن راحت تر کلمات
آزمون های مرتب به شما کمک می کند که به طور مستمر کار خود را بررسی کنید و پیشرفت خود را مانیتور کنید.
کتاب Vocabulary for IELTS در دو سطح ارائه می شود که شامل سطح های متوسط و پیشرفته می باشد. در سطح متوسط معمولا کلمات برای نمره های حدود ۴ تا ۵٫۵ می باشد و در سطح پیشرفته کلماتی که در نمره های بالاتر از ۵٫۵ استفاده می شوند آورده می شود.
هر دو قسمت General و Academic در کتاب ها پوشش داده شده اند و شما هیچ نگرانی از اینکه در کدام آزمون آیلتس شرکت کنید نخواهید داشت. البته باید توجه داشت این کتاب نمی تواند به عنوان تنها منبع برای آیلتس باشد و شما باید تلفیقی از این کتاب ها را برای موفقیت استفاده کنید.

برای دانلود کتاب Vocabulary For IELTS به صورت PDF کافیست فرم مشاوره را در سایت پر کنید تا آموزشگاه ایران آکسفورد کتاب را برایتان به رایگان ارسال کند.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های تضمینی آیلتس در ایران است. برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.