روش های صحبت کردن روان به زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به روش های صحبت کردن روان به زبان انگلیسی می پردازد که بتوانید این زبان را همانند زبان مادری صحبت کنید. پس با ما همراه باشید.

اما روش های صحبت کردن روان به زبان انگلیسی چه روش هایی هستند:

روش های صحبت کردن روان به زبان انگلیسی
روش های صحبت کردن روان به زبان انگلیسی

سؤال را ‘تکرار کنید
آیا تا به حال توجه کرده‌اید که وقتی شما سؤالی را به انگلیسی می پرسید، ابتدای سؤال در جواب ‘تکرار می‌شود’؟ بله، مطمئن هستم که شما متوجه شده اید!
گویشوران انگلیسی همیشه بدون این که متوجه شوند این کار را می‌کنند، و اگر شما از آن‌ها تقلید کنید، صحبت شما به گوش آن ها طبیعی‌تر یا سلیس‌تر خواهد شد.
اگر شخصی از شما سؤالی پرسید که این طور شروع می شود، ‘Can you…’، فقط نگویید ‘Yes.’ این طور جواب دهید، ‘Yes, I can.’ اگر شخصی سؤالی را پرسید که این طور شروع می شود ‘Is she…’، شما جواب دهید ‘Yes, she is’ یا ‘No, she isn’t.’
به چگونگی شروع جمله توجه کنید و در جواب آن را برعکس کنید!

دربارهی قوانین عجیب بیش از حد فکر نکنید
زبان انگلیسی تلفیقی بسیار عجیب است از لاتین، یونانی، آلمانی قدیمی، فرانسوی، هلندی، دانمارکی و زبان‌های باستانی متعدد دیگر، با لغاتی گرفته شده از هند و کشورهای بسیار دیگر.
در طول قرن‌ها، معنی یا تلفظ بعضی لغات هم عوض شده است، که مسائل را حتی گیج کننده‌تر می‌کند!
وقتی شما سعی در یادگیری قوانین گرامری را دارید این کار می‌تواند خیلی ناامید کننده باشد. متأسفانه، هیچ کاری نیست که شما بتوانید در این‌باره انجام دهید.
سعی کنید این را قبول کنید که زبان انگلیسی همیشه کاملا با عقل جور در نمی آید. به جای این که سعی کنید تا همه چیز را از کتب بیاموزید، تلاش کنید تا کتاب بخوانید، تلویزیون تماشا کنید، موسیقی گوش کنید و مکالمات واقعی داشته باشید تا بفهمید که چگونه لغات و عبارات در دنیای واقعی مورد استفاده قرار می‌گیرند!

شجاع باشید!
تنها روش سلیس شدن در انگلیسی این است که تا جایی که می‌توانید از آن استفاده کنید. شما نمی توانید تنها در اتاق خود مطالعه کنید و یک روز که بیرون رفتید به گویشوری سلیس در انگلیسی تبدیل شوید.
یادگیری زبانی جدید یک فرایند ‌است. شما تلاش می‌کنید، اشتباه می‌کنید، افراد اشتباه شما را تصحیح می‌کنند و شما چیزی جدید می‌ آموزید. شما باید خیلی شجاع باشید و برای برقراری ارتباط بهترین تلاش خود را کنید. اگر شما اشتباه نکنید یا با عبارات جدید آشنا نشوید، یعنی به اندازه ی کافی خود را به جلو نمی‌رانید!