دوره TTC چیست؟ | تربیت مدرس زبان انگلیسی

دوره TTC چیست؟ و چه کاربرد هایی دارد؟

دوره TTC یا Teacher Training Course دوره هایی هستند که افرادی را که از سطح خوبی از زبان انگلیسی برخوردارند را برای تدریس زبان انگلیسی آماده می کند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به عنوان یکی از برگزار کننده های دوره های TTC در ایران که مدارک دوره را از مراکز معتبر دنیا ارائه می کند برای کسانی که نیاز به شناخت دوره TTC دارند و پاسخ این سوال را که دوره TTC چیست؟ را نیاز دارند می توانند به ادامه این مطلب توجه کنند.


در کلاس های TTC بر روی چندین مهارت زبان آموزان تمرکز می شود:

  • بالا بردن دانش زبان آموزان از روش های نوین تدریس و شناخت این روش ها Methodology
  • استفاده از روش های آموزش زبان انگلیسی در کلاس های TTC و آشنا شدن زبان آموزان با محیط و نحوه مدیریت کلاس
  • برگزاری DEMO برای شناخت توانایی های زبان آموزان و کاهش استرس زبان آموزان در برگزاری یک کلاس آموزش زبان انگلیسی
  • دانستن استراتژی های و تکنیک های لازم برای ارتقا زبان آموزانی که قصد شرکت در دوره های آیلتس را دارند.

چرا ایران آکسفورد معتبرترین مدرک TTC را ارائه می دهد:

دوره های TTC آموزشگاه زبان انگلیسی ایران آکسفورد زیر نظر اساتید معتبر آکسفورد انگلیس و هم چنین Middle East IELTS  Inspector (بازرس بریتیش کانسیل در خاور میانه ) برگزار می شود و مدرکی که در پایان دوره به زبان آموزان ارائه می شود به صورت بین المللی و قابل ارائه در کشور های انگلیس ، کانادا و استرالیا نیز می باشد.

در دوره های TTC آموزشگاه زبان ایران آکسفورد هم چنین دوره TTC کودکان نیز برای کسانی که قصد تدریس به این گروه را دارند، برگزار می شود. کسانی که از مدرک TTC آموزشگاه زبان ایران آکسفورد را داشته باشند هم چنین می تواند در دوره های Lecturing نیز شرکت کنند که برای کار در کشور های انگلیسی زبان بسیار معتبر و مورد نیاز است.


کتاب های دوره TTC چیست؟

کتاب های بسیار زیادی برای استفاده در کلاس های تربیت مدرس زبان انگلیسی وجود دارند. برخی از این کتاب ها موارد زیر می باشند:

  • CELTA Course
  • Teaching Knowledge Test (TKT)
  • کتاب Essential Teacher Knowledge by Jeremy Harmer
  • TESOL Certificate

همه این کتاب ها بسیار مفید هستند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد اما کتاب CELTA را استفاده می کند. کتاب CELTA بهترین و معتبرترین منبع برای دوره TTC می باشد. مدرک CELTA توسط دانشگاه کمبریج ارائه می شود و اعتبار بین المللی دارد.

برای دیدن اطلاعات بیشتر حتما مطلب مدرک CELTA را بخوانید


هزینه دوره TTC در سال ۲۰۲۱ چه قدر است؟

هزینه دوره TTC آمادگی CELTA به همراه ارائه مدرک معتبر پایان دوره آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در سال ۱۴۰۰ مبلغ ۹۵۰۰۰۰۰ ریال (نهصد و پنجاه هزارتومان) می باشد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر حتما با شماره های آموزشگاه تماس بگیرید.

برای دیدن نزدیک ترین تاریخ دوره TTC ایران آکسفورد و ثبت نام آنلاین در دوره TTC بر روی ثبت نام آنلاین کلیک کنید.


نمونه مدرک TTC ارائه شده در دوره ها

همانطور که در بالا اشاره شد مدارک معتبر زیادی برای دوره های TTC وجود دارند. در تصویر زیر می توانید به برخی از این مدارک کلاس های تربیت مدرس زبان انگلیسی توجه کنید. لازم به ذکر است بسته به نوع کلاس و کتاب مورد نظر در هر دوره تی تی سی مدرک ارائه شده نیز متفاوت خواهد بود.


سوالات متداول دوره TTC

منابع آزمون TTC چه مواردی هستند؟

کلاس های TTC بسیار متفاوت و در سطوح مختلف برگزار می شوند. برخی از بهترین منابع برای کلاس های تربیت مدرس زبان انگلیسی کتاب های تخصصی CELTA و یا TESOL می باشند. هم چنین کتاب های Essential Teachers Knowledge و هم چنین کتاب های Teaching Knowledge Test (TKT) هم از بهترین و کامل ترین منابع برای دوره های تی تی سی هستند.

مدت زمان دوره TTC چه قدر است؟

دوره های TTC ممکن است از ۱ ماه تا ۳ ماه متفاوت باشند. نوع دوره بسته به میزان پیشرفته بودن آن ممکن است نیاز به کلاس های بیشتری داشته باشد. اما به صورت متداول دوره ها تربیت مدرس معمولا یک ماه و نیم طول می کشند.

شرایط شرکت در دوره های TTC چیست؟

کلاس های TTC برای داوطلبینی مناسب است که سطح حداقلی Upper-Intermediate زبان انگلیسی را دارا هستند. داوطلبین دوره باید تعیین سطح شوند و هم چنین حداقل سن ۱۸ سال را دارا باشند.

معتبرترین مدرک TTC چیست؟

مدارک CELTA و TESOL از معتبرترین مدارک ارائه شده در سطح بین المللی برای دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.