شما چه نوع شخصیتی در آموزش زبان دارید؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امروز سبک های مختلف آموزش زبان را مورد بررسی قرار می دهد. اگر دوست دارید بدانید شما چه نوع شخصیتی در آموزش زبان دارید؟ و چطور بهتر می توانید یادگیری زبان را تجربه کنید پس با ما همراه باشید.

شما چه نوع شخصیتی در آموزش زبان دارید؟

شما چه نوع شخصیتی در آموزش زبان دارید؟

اما شما چه نوع شخصیتی در آموزش زبان دارید؟

سبْک شنیداری

زبان‌آموزان شنیداری بیشتر اطلاعات را از آنچه می‌شنوند کسب می‌کنند. بنابراین وقتی باید چیزی را از کتابی درک کنند، باید به بلند خواندن تشویق شوند.

زبان‌آموزان شنیداری باید همچنین ترغیب شوند که پس از خواندن مطلب آن را به طور شفاهی خلاصه کنند. خلاصه کردن با صدای بلند به زبان‌آموز شنیداری اجازه می‌دهد تا اطلاعات را بشنود، بنابراین به تسلط بهتری روی آن می‌رسد.

درخواست خلاصه‌ی شفاهی هم به شما و هم به زبان‌آموز شنیداری اجازه می‌دهد که ببینید مطالب را با موفقیت یاد گرفته‌اند یا زمان بیشتری برای مطالعه مورد نیاز است.

زبان آموزان شنیداری تمایل به حفظ اطلاعات از چیزهای جالب کوچک دارند که از خودشان در می‌آورند یا می‌توان یاد داد. آهنگ‌ها و اشعاری که با صدای بلند خوانده می‌شوند می‌توانند به زبان‌آموزان شنیداری برای به خاطر سپردن تاریخ‌ها و رخدادهای مهم کمک کنند.

نوارهای ویدئویی و نوارهای صوتی هم احتمال دارد به زبان آموزان شنیداری کمک کنند تا دانشی ضروری را کسب کنند که در محیطِ فراهم شده از آن ها خواسته شده است. گروه های مطالعه که موضوعات در آن ها بلند مورد بحث قرار می گیرند هم می توانند به زبان آموزان شنیداری کمک کنند تا اطلاعاتی را کسب کنند که در حال آموختنش هستند.

سبْک دیداری
این نوع زبان آموزان باید از یادداشت هایی استفاده کنند که می توانند بعداً آن ها را بخوانند و دوره کنند. آن ها باید از ماژیک های رنگی هم استفاده کنند که روی اطلاعات مهم خط بکشند تا از لحاظ دیداری جذب کننده باشند و راحت تر خوانده شوند.
زبان آموزان دیداری به جای حفظ دانش از طریق سخن رانی های شفاهی یا کمک کننده های آموزشی شنیداری دیگر، دانش بیش تری را از طریق استفاده از جداول، و نمودارها حفظ می کنند. برنامه های کامپیوتری و انواع دیگر کمک کننده های دیداری هم می توانند درک آن ها را افزایش دهند.
فلش کارت ها هم منبعِ عالیِ یادگیری برای زبان آموزان سبک دیداری است. یک زبان آموز دیداری می تواند استفاده از فلش کارت ها را اگر مسئول ساختن و دوره ی آن ها باشند به حداکثر برساند.
در نهایت، استفاده از سرنام ها، زنجیره های دیداری، و یادیارها هم برای زبان آموزان دیداری مفید است.

برای شرکت در کلاس آموزش زبان با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.

مقالات مرتبط

چگونه آموزش زبان انگلیسی برای بزرکسالان انجام می شود؟

برگزار کندده کلاس های آموزش زبان انگلیسی برای سنین مختلف ی باشد. اما امروز بررسی می کنیم که چگونه آموزش زبان انگلیسی برای بزرکسالان انجام می شود؟ پس با ما همراه باشید. اما چگونه آموزش زبان انگلیسی برای بزرکسالان انجام می شود؟ ۱ موانع در مسیر فراگیری زبان توسط فرد بزرگسال را شناسایی کنید. می‌دانیم که بچه‌های کم سن در […]

چطور مکالمه انگلیسی را با یک آمریکایی شروع کنید

برگزار کننده کلاس های زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی و بریتانیایی در ایران می باشد. اما چطور مکالمه انگلیسی را با یک آمریکایی شروع کنید ؟ پس با ما همراه باشید. اما چطور مکالمه انگلیسی را با یک آمریکایی شروع کنید : ۱ برای برقراری ارتباط به انگلیسی تلاش کنید. از همه انتظار نداشته باشید که گویش منحصر بفرد شما […]

چگونه با لهجه آمریکایی زبان انگلیسی را صحبت کنیم؟

برگزار کننده دوره های اموزش زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی و بریتانیایی می باشد. اما سوال اینجاست که چگونه با لهجه آمریکایی زبان انگلیسی را صحبت کنیم؟ با ما همراه باشید تا برخی از این راه ها را ببینیم. اما چگونه با لهجه آمریکایی زبان انگلیسی را صحبت کنیم؟ ۱ انگلیسی را بیاموزید. انگلیسیِ آمریکایی تا حدود زیادی درست همانند […]

چگونه با یک فرد غیر انگلیسی زبان انگلیسی ارتباط بر قرار کنید

امروز بررسی می کند که چگونه با یک فرد غیر انگلیسی زبان انگلیسی ارتباط بر قرار کنید ؟ اگر شما هم همانند بسیاری از افراد دیگر بیشتر با افرادی از اروپا و یا آسیای شرقی در ارتباط هستید که زبان انگلیسی زبان اولشان نیست این مطلب را حتما دنبال کنید. اما چگونه با یک فرد غیر انگلیسی زبان انگلیسی ارتباط […]

آموزش زبان ارزان

همواره برای آموزش زبان انگلیسی حفظ کیفیت را در عین توجیح اقتصادی مد نظر قرار می دهد. پس برای آموزش زبان ارزان می توانید کلاس های ما را با بهترین کیفیت تجربه کنید. اما می توانید علاوه بر کلاس های راه های زیر را نیز در نظر بگیرید. آموزش زبان ارزان با په روش هایی امکان پذیر است: یادگیری یک […]

Collocation در زبان انگلیسی چیست؟

شما را با Collocation در زبان انگلیسی آشنا می کند و به این سوال شما که Collocation در زبان انگلیسی چیست؟ پاسخ می دهد. پس با ما همراه باشید. اما Collocation در زبان انگلیسی چیست؟ Collocations در زبان انگلیسی کدامند؟ Collocations ، کلماتی هستند که معمولاً با یک کلمه ی خاص بکار می روند. به عنوان مثال، سه کلمه ترکیبی […]

کپی رایت © 1388-1392 ایران آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است. طراحی سایت برگ