آنچه در مورد آیلتس اشتباه فکر می کنیم

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به مورادی از آنچه در مورد آیلتس اشتباه فکر می کنیم می پردازد. اگر مطمئن هستید همه چیز را می دانید بهتر است دوباره کمی فکر کنید و مطلب زیر را تا انتها بخوانید.

اما آنچه در مورد آیلتس اشتباه فکر می کنیم :

آنچه در مورد آیلتس اشتباه فکر می کنیم
آنچه در مورد آیلتس اشتباه فکر می کنیم

میزان قابل ملاحظه ای از اطلاعات راجع به آزمون آیلتس موجود است، که گاهی اوقات باعث گمراهی است. برخی منبابه اطلاعاتی از بقیه بهتر هستند پس پیش از دادن آزمون مهم است که آگاهی کافی داشته باشید. در اینجا به یکسری تصورات غلط رایج درباره ی شرکت در آزمون اشاره می کنیم.
کامل کردن بخش ریدینگ آزمون غیر ممکن است
نسخه ی آکادمیک امتحان ریدینگ مناسب داوطلبینی است که ثبتنام کارشناسی، کارشناس ارشد یا حرفه ای می کنند. ریدینگ ها مرتبط با موضوعات دانشگاهی هستند و از کتابها، ژورنال ها، روزنامه ها و مجله ها گرفته شده اند.
نسخه ی عمومی امتحان ریدینگ مرتبط با مسائل روزمره در کشورهای انگلیسی زبان است. ریدینگ ها از تبلیغات، کتابها، مجله ها و روزنامه ها گرفته شده اند.
اگر خواننده ای خوب هستید، قادر خواهید بود که بخش ریدینگ آزمون آیلتس را تمام کنید. خواندن به صورت منظم، درست کردن استراتژی های ریدینگ و انجام آزمون های آزمایشی همچنین به شما کمک می کند بخش ریدینگ را در محدوده ی زمانی ۶۰ دقیقه کامل کنید.
نوشتن بیش از تعداد لغت مورد نیاز موجب بالا رفتن امتیاز می شود
برای تسک شماره ۱ باید ۱۵۰ لغت و برای تسک ۲ باید ۲۵۰ لغت بنویسید تا در آزمون آیلتس نمره های کامل را بگیرید.
مطمئن شوید که هرچه بیشتر از این تعداد می نویسید به رایتینگ شما کمک کند. هرچه اشتباهات بیشتری کنید یا هر دفعه که از موضوع خارج می شوید، نمره ی شما صرفنظر از تعداد لغات کم می شود.
هر داوطلب در بخش لیسنینگ آزمون یک هدفون خواهد داشت
هر مرکز آزمون متفاوت است. برخی مراکز ممکن است از هدفون استفاده کنند در حالیکه بقیه از سیستم صوتی مجهز به اسپیکر استفاده می کنند. لطفاً پیش از آزمون با مرکز آزمون خود هماهنگ کنید تا جلوتر از موعد بدانید.
دانستن همه ی این اطلاعات پیش از آزمون آیلتس می تواند به شما اجازه دهد احساس راحتی و اعتماد به نفس بیشتری در روز آزمون داشته باشید.