گروه بندی کلمات در زبان انگلیسی را از چه منابعی پیدا کنیم

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می داند داشتن کلمات در گروه های مختلف که با هم ارتباط معنایی دراند بسیار مفید خواهد بود. اما گروه بندی کلمات در زبان انگلیسی را از چه منابعی پیدا کنیم ؟ شما هم این سوال را دارید. پس حتما این مطلب را بخوانید.

گروه بندی کلمات در زبان انگلیسی را از چه منابعی پیدا کنیم
گروه بندی کلمات در زبان انگلیسی را از چه منابعی پیدا کنیم


پس گروه بندی کلمات در زبان انگلیسی را از چه منابعی پیدا کنیم :

#۱: به دنبال لیست های آنلاین لغات رایگان باشید

گزینه ی کمک کننده ی دیگر این است که لیست های لغات انگلیسیِ از قبل آماده را جستجو کنیم.‌ منتظر ماندن برای شنیدن یا خواندن لغات انگلیسی جدید همیشه برای زبان آموزان کاربردی نیست، اما خوش بختانه شما می توانید با استفاده از وبسایت های گفته شده در بالا برای مثال، Quizlet, Cram, Memrise و غیره لیست های آنلاین لغات انگلیسی زیادی را به طور رایگان پیدا کنید.
اگر شما می خواهید لغات آکادمیک سطح بالا را مطالعه کنید، تلاش کنید تا به خصوص به دنبال لیست لغاتی باشید که امتحانات شناخته شده ی ورودی کالج را مورد هدف قرار می دهد، مانند تافل، GRE, SAT, و ACT‌. ما در PrepScholar تمام لغات با بسامد بالا را برای این امتحانات جمع آوری کرده ایم و حتی فلش کارت های قابل دانلود رایگان را برای تافل (به زودی در دسترس قرار می گیرد) و GRE طراحی کرده ایم.

#۲: از کتاب درسی استفاده کنید
اگر شما داشتن ساختار را در مطالعات لغات خود دوست دارید، خرید یک کتاب درسی یا کتاب کار انگلیسی را در نظر بگیرید. این کتب، لغات جدید زیادی را برای مطالعه و همچنین تمرین های مرتبط بسیاری را در اختیار شما قرار می دهند که به شما کمک می کنند تا آن ها را حفظ کنید و نگه دارید. اغلب، کتب درسی به همراه یک دیکشنری در داخلشان هم هستند!
مطمئن شوید کتابی را انتخاب می کنید که بازبینی زیادی شده است و برای سطح انگلیسی شما مناسب است. شما همچنین می توانید به دنبال کتاب هایی باشید که به طور مخصوصی برای تافل طراحی شده اند. متاسفانه، کتب درسی انگلیسی اغلب برای زبان آموزان مبتدی و سطح متوسط آماده شده اند، پس اگر شما یک گویشور پیشرفته ی انگلیسی باشید، احتمالاً بیش تر از دو گزینه ی ذکر شده سود می برید.
روش­های متفاوت زیادی برای یادگیری لغات انگلیسی وجود دارد، از یادگیری طوطی وار و تکرار گرفته تا فلش کارت و آزمون کوتاه. اما در نهایت، فهمیدن این که کدام روش ها برای سبک یادگیری شما بهترین است به خودتان بستگی دارد.

تلاش نکنید تا هر لغتی را حفظ کنید. باور بر این است که انگلیسی بیش ترین لغات هر زبان را دارد، و من ضمانت می کنم که شما قادر به یادگیری تمام آن ها نخواهید بود (حتی گویوشران بومی انگلیسی تمام لغات را نمی دانند!). بنابراین، روی حفظ کردن لغاتی تمرکز کنید که اغلب با آن ها رو به رو می شوید. برای تمام چیزهای دیگر، از یک دیکشنری استفاده کنید!