کجا امتحان آیلتس بدهیم

کجا امتحان آیلتس بدهیم ؟
اگر مصممید که در آیلتس شرکت کنید و همه جوانب را در نظر گرفته اید باید در آن ثبت نام کنید. مسئله این است که کجا امتحان آیلتس بدهیم ؟ محل برگزاری آزمون آیلتس تا چه حد مهم است ؟ آیا تفاوتی بین مرکز های برگزاری آزمون آیلتس داخل ایران و خارج از ایران وجود دارد؟ کسانی که آیلتس را طراحی کرده اند از پیش به فکر سوال کجا امتحان آیلتس بدهیم بوده اند و سعی کردند جواب آن را برای شما آسان کنند.

کجا امتحان آیلتس بدهیم
کجا امتحان آیلتس بدهیم

طراحان آیلتس همیشه تاکید دارند که بدانید آزمون آیلتس یک امتحان استاندارد می باشد و از این رو هیچ فرقی نمی کند که در کدام مرکز شرکت کنید. در تئوری شاید درست باشد اما در عمل نمی توان گفت ۱۰۰ % همین طور است. همه مراکز آزمون آیلتس یکسان نیستند. پس اگر شما هم به دنبال جوابی درست برای سوال کجا امتحان آیلتس بدهیم هستید ، آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شما را به خواندن ادامه این متن ترغیب می کند. ما سعی می کنیم اسمی از مرکزی برده نشود تا تصمیم گیرنده خود شما باشید.
هدفون
بله هدفون ! سعی کنید مرکزی را انتخاب کنید که آیلتس را با هدفون برگزار می کند. هر چند احتمالا تا اواخر سال ۲۰۱۵ همه مراکز با هدفون به برگزاری آزمون می پردازند اما در حال حاضر همه به هدفون مجهز نیستند. اگر از هدفون استفاده کنید ممکن است نمره شما تا ۱ نمره بالاتر رود.
موقعیت فیزیکی
مرکزی نزدیک به خودتان را انتخاب کنید. ترافیک و دوری مسافت ممکن است شما را بسیار آزار دهد.
آیلتس در ایران یا خارج از ایران
این سوال خیلی از ما پرسیده می شود. به طور کلی تفاوت چندانی وجود ندارد اما اگر مرکزی از ممتحنین Native بیشتری استفاده کند مناسب تر است. پس شاید آیلتس در خارج از ایران کمی ( فقط کمی ) بهتر باشد.
ثبت نام در مراکز معتبر
خودتان کار ثبت نام را انجام دهید. بسیار سریع و آسان می توانید این کار را انجام دهید و حتما در مراکزی که قبلا صلاحیت آنها تایید شده ثبت نام کنید.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مرکز برگزاری دوره های آمادگی آیلتس در ایران است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.