چرا ایران آکسفورد

چرا ایران آکسفورد

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها آموزشگاه برگزیده زبان آموزان است. دلیل اینکه چرا ایران آکسفورد این افتخار را کسب کرده است را در زیر اشاره می کنیم:

  • افتخارات بی نظیر در ایران آکسفورد

شاید اولین پاسخ در سوال اینکه چرا ایران آکسفورد ؟ می تواند این جواب باشد که آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها موسسه زبان است که سطح استاندارد جهانی را داراست و دارای تاییدیه های زیر می باشد:

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها آموزشگاه زبان عضو کانون دبیران دانشگاه آکسفورد می باشد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها Subscriber دانشگاه آکسفورد در ایران می باشد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد عضو کانون آموزش زبان انگلیسی British Council می باشد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها موسسه زبان ثبت شده در British Council School List می باشد.

و….

این افتخارات و تاییدیه ها تنها بخش کوچکی از دلایلی است که برای سوال چرا ایران آکسفورد ؟ بیان می شود.

  • کنترل کیفیت کلاس های آموزش زبان

تمامی کلاس های آموزش زبان آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به طور مرتب و دقیق برای اطمیینان از کیفیت آموزش زبان چک می شوند. استاندارد های موسسه هر ماه و به صورت اختصاصی با دانشگاه آکسفورد هماهنگ می شود تا کیفیت آموزش زبان با آخرین تغییرات روز دنیا هماهنگ شود و دلیلی دیگر برای سوال چرا ایران آکسفورد باشد.

  • استید مجرب و Native زبان

دلیل دیگر برای سوال چرا ایران آکسفورد ؟ می تواند اساتید مجرب و native زبان باشند. اساتید زبان آموزشگاه زبان ایران آکسفورد همگی از تجربه و دانش عالی برای تشکیل کلاس ها دارند و موسسه زبان ایران آکسفورد تا حدی بر دانش اساتید زبان خود اطمینان دارد که دوره های آزمون ها زبان های مختلف همانند( IELTS, TOEFL, TCF, TCFq, DELE ) را با ضمانت نامه کتبی برگزار می نماید. این دوره ها تنها در ایران آکسفورد برگزار می شوند و همین دلیل برای چرا ایران آکسفورد دلیلی بسیار مهم به حساب می آید.

  • کسب نتیجه

بیش از ۹۷% زبان آموزانی که در دوره های زبان آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت کرده اند نتیجه مورد نظر خود را کسب کرده اند. همین زبان آموزان بهترین دلیل برای چرا ایران آکسفورد هستند. ایران آکسفورد رضایت زبان آموز را شرط اول کاری خود قرار داده است و بسیار به آن پایبند است.

دوره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با برنامه ریزی دقیق برگزار می شوند و با انعطاف پذیری بالایی که این دوره ها دارند می توانند برای یادگیری زبان برای همه زبان آموزان مناسب باشند.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره های آموزش زبان انگلیسی ، فرانسه ، اسپانیایی ، آلمانی ، روسی ، ترکی استانبولی ، چینی ، ایتالیایی و… را برگزار می نمایند. در این دوره ها سعی شده در کمترین زمان ممکن زبان آموزان به سطح مورد نظر خود در زبان دست پیدا کنند.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد هم چنین دوره های آزمون های زبان را نیز در موسسه برگزار می نماید. دوره های آمادگی آزمون های زبان انگلیسی ( IELTS , TOEFL , GRE , ..) دوره آزمون زبان فرانسه ( TCF, TCFq, DALF, DELF, TEF,… ) دوره آزمون زبان اسپانیایی ( DELE ) و … در موسسه زبان ایران آکسفورد به صورت های مختلف خصوصی ، نیمه خصوصی ، ترمیک و… برگزار می شوند.

دلایل بسیار زیاد دیگری برای انتخاب آموزشگاه زبان ایران آکسفورد و این پاسخ چرا ایران اکسفورد ؟ وجود دارداما شاید مهم ترین دلیل این مسئله صحبت های زبان آموزان می باشد. تنها کافیست از دوستانتان از آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بپرسید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

0/5 (0 Reviews)