چرا آیلتس برای همه مهم است

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امروز بررسی می کند که چرا آیلتس برای همه مهم است ؟ برای آموزش برتر آیلتس با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.

اما چرا آیلتس برای همه مهم است

چرا آیلتس برای همه مهم است
چرا آیلتس برای همه مهم است

۱- اهمیت مهارت در زبان انگلیسی: پیش از اینکه آیلتس معرفی شود، مصاحبه­های یک به یک به عنوان معیاری استفاده می­شد که داوطلبین توسط آن برای رفتن به خارج انتخاب می­شدند.

۲- توانایی برای استفاده ­ی مؤثر از زبان انگلیسی همیشه پیش­نیازی مهم بوده است.

۳- با این حال این سیستم باعث ایجاد تضاد زیادی شد و موجب دردسر برای هر دو طرف شد: مسئواین مهاجرت و داوطلبین.

۴- با در نظر گرفتن تعداد زیاد داوطلبین، مصاحبه­ی یک به یک خیلی طول می­کشید . به سال­ها تأخیر در فرآیند کارهای داوطلبین ختم می­شد.

۵- این همچنین فرآیندی غیر قابل مدیریت برای تصمیم­گیری بود.

۶-  علاوه، هیچ استانداردسازی در کار نبود و احتمالش می­رفت که نظر شخصی امتحان دهنده در نتایج خود را نشان دهد.

۷- مصاحبه­های یک به یک همچنین نشان دادند که برای سنجش توانایی کلّی داوطلب در حوزه­های مختلف مناسب نیستند، از جمله: ریدینگ، اسپیکینگ، لیسنینگ، رایتینگ و درک مطلب.

به دلیل تمام این مسائل، اجماعاً احساس شد که لازم است تا یک امتحان معرفی شود که موقعیت هایی مساوی را برای تمام شاگردان بدون هیچ عنصر فردی گرایی فراهم کند. این ابزاری بود که برای ارزیابی توانایی داوطلب در چهار حیطه به نام های لیسنینگ، ریدینگ، اسپیکینگ و رایتینگ با بیش ترین عینیت استفاده شد‌. آیلتس به عنوان موقعیتی مهم ظهور کرد که شرکت کنندگان باید آن را محقق کنند تا برای تحصیل به خارج از کشور و مقاصد پرطرفداری مانند کانادا، ایالات متحده­ی آمریکا، استرالیا، بریتانیا و زلاندنو بروند. پل زدن به مانع زبان وقتی متقاضی تصمیم میگیرد به خارج برود خیلی مهم است و آیلتس برای داوطلبین زیرسازی لازم در مقابل موقعیت سختی را که ممکن است ظاهر شود و همچنین اعتماد به نفس آن­ها را تقویت کند. زبان اولین قدم به سمت ارتباط است و برای دانشجویانی که از خانه­ی­شان دور هستند و دنبال فرصت­هایی در حوزه­های جدیدتر و چالش­برانگیزتر هستند فوق­العاده ارزشمند است.