چرا یادگیری زبان آلمانی سخت به نظر می رسد؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد نشان می دهد که چرا یادگیری زبان آلمانی سخت به نظر می رسد؟ اگر شما هم فکر می کنید که یادگیری زبان آلمانی سخت است بهتر است دوباره فکر کنید و این متن را تا انتها بخوانید.

اما چرا یادگیری زبان آلمانی سخت به نظر می رسد؟

چرا یادگیری زبان آلمانی سخت به نظر می رسد؟

چرا یادگیری زبان آلمانی سخت به نظر می رسد؟


دلایل زیادی وجود دارند که احتمال دارد فرایند یادگیری زبان به آن اندازه سریع که دوست دارید پیش نرود.
بعضی از موانع رایج، شامل این موارد هستند:
•  از دست دادن انگیزه به دلیل مفاهیم گرامر پیچیده
•  فقدان رویارویی یا تمرین
•  کار کردن با معلم یا معلم خصوصی اشتباه
•  استفاده از روش های ناکارامد
حفظ انگیزه ی خود
حفظ سطح بالایی از انگیزه در سراسر تجربه ی یادگیری زبان مهم است.
یک لیست از دلایلی که می خواهید آلمانی را بیاموزید، درست کنید، این که چه طور می تواند برای زندگی شما مفید باشد، و موقعی که در آن ماهر شدید چه کاری می توانید انجام دهید.
حفظ این اهداف در ذهن به شما کمک خواهد کرد تا با انگیزه و در مسیر بمانید.
از عهده ی گرامر آلمانی برآمدن
گرامر آلمانی احتمال دارد که به نظر پیچیده برسد و فهم بعضی از مفاهیم در ابتدا می تواند سخت باشد. این جایی است که یک معلم می تواند کمک کند.
این تقریباً غیر ممکن است که یک زبان را بدون مقداری کمک از یک متخصص یاد گرفت. یک معلم یا معلم خصصی می تواند در فهم سریع گرامر جدید و حرفه ای شدن در تلفظ صحیح به شما کمک کند.
گرامر آلمانی دقیق تر و پیچیده تر از انگلیسی است، پس شما ملزم هستید که در طول راه با موانعی روبه رو شوید.
به جای این که خودتان ساعت ها تلاش کنید تا یک مفهوم را متوجه شوید، با معلم خصوصی خود، یک لیست از موضوعات سخت برای کار کردن را آماده کنید.
گرامر آلمانی لازم نیست که فوق العاده سخت باشد. با داشتن یک معلم خصوصی یا دوره ای صحیح، حتی چالش برانگیزترین مفاهیم می توانند به طور واضح و به سادگی توضیح داده شوند.
با این حال، داشتن معلم یا روش اشتباهی می تواند باعث شود که این مفاهیم حتی سخت تر به نظر برسند و به فقدان انگیزه برای ادامه ی یادگیری منجر شود.
اگر روش ها یا معلمی که انتخاب کرده اید بعد از چند ماه جواب ندهند، احتمالاً زمان آن رسیده است که دوره ی عمل خود را عوض کنید.
حتی اگر شما معلم خصوصی یا دوره ی زبانی مطلوب را پیدا کرده اید و خیلی با انگیزه هستید، سرعت پیشرفت زبانتان با فقدان تمرین احتمالاً کم می شود.

مقالات مرتبط

۴ اصطلاح زبان آلمانی در مورد نوروز و فصل بهار

امروز در مورد فصل بهار و نوروز در زبان آلمانی صحبت می کند. و به ۴ اصطلاح زبان آلمانی در مورد نوروز و فصل بهار که بسیار مرسوم هستند اشاره می کند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید در فرهنگ آلمانی هم شباهت های زیادی با فرهنگ ایرانی وجود دارد. اما ۴ اصطلاح زبان آلمانی در مورد نوروز و فصل […]

کلمات زبان انگلیسی در زبان آلمانی

به کلمات زبان انگلیسی در زبان آلمانی می پردازد و برخی از این کلمات را برایتان به عنوان مثال می آورد. هم چنین به قوانین مربوط به این کار در زبان آلمانی نیز اشاره می کند. اما به کلمات زبان انگلیسی در زبان آلمانی توجه کنید: آیا می‌دانستید آلمانی‌های برای اضافه کردن لغات انگلیسی با زبان آلمانی قوانین دارند؟ بله […]

چطور از فراموش کردن زبان آلمانی بعد از یادگیری آن، جلوگیری کنیم؟

این بار بررسی می کند که چطور از فراموش کردن زبان آلمانی بعد از یادگیری آن، جلوگیری کنیم؟ اگر شما هم به سطح B1 و B2 و یا بالاتر از زبان آلمانی دست پیدا کرده اید و نمی خواهید آن را به آسانی از دست بدهید حتما این متن را بخوانید. اما چطور از فراموش کردن زبان آلمانی بعد از […]

انواع لهجه ها و یا گویش های زبان آلمانی

به انواع لهجه ها و یا گویش های زبان آلمانی اشاره می کند و نکات جالبی را برایتان در مورد این لهجه ها و مناظق جغرافیایی آنها می آورد که مطمئنا نمی دانستید. پس حتما این مطلب جالب را تا انتها دنبال کنید. اما انواع لهجه ها و یا گویش های زبان آلمانی را با هم می بینیم: گویش های […]

۲ روش آموزش زبان آلمانی به طور رایگان

۲ روش آموزش زبان آلمانی به طور رایگان را برایتان شرح می دهد که به راحتی و بدون پرداخت حتی یک ریال می توانید آموزش زبان آلمانی را تجربه کنید. پس حتما این مقاله را تا انتها بخوانید. به ۲ روش آموزش زبان آلمانی به طور رایگان توجه کنید: آیا به دنبال روشی هستید که آلمانی را رایگان بیاموزید؟ به […]

۳ روش آموزش لهجه های زبان آلمانی

یکی از بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی در ایران است. اما اگر شما هم دوست دارید که ۳ روش آموزش لهجه های زبان آلمانی را تجربه کنید پس بهتر است این مطلب را با دقت بخوانید. اما بیایید ۳ روش آموزش لهجه های زبان آلمانی را مرور کنیم: آلمانی زبانی است که توسط بیش از ۱۰۰ میلیون نفر در سراسر […]

کپی رایت © 1388-1392 ایران آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است. طراحی سایت برگ