چرا زبان روسی

چرا زبان روسی
چرا زبان روسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد از ابعاد مختلف به شما مزیت های یادگیری زبان روسی را ارائه می دهد. اینکه چرا زبان روسی یاد بگیریم سوالی است که پاسخ آن می تواند در تصمیم گیری های شما موثر باشد.

 

ادبیات

از نظر ادبیات ، کشور روسیه بسیار غنی می باشد. نویسندگانی همانند داستایوفسکی ، تولستوی ، چخوف و ناباکوف و یا شعرایی همانند پوشکین ، آخماتوا ، تویتچف از کسانی هستند که در ادبیات روسیه بسیار تاثیرگذار بودند.

سیاسی

روسیه همچنان به عنوان یک قدرت اقتصادی و سیاسی در دنیا اعمال نفوذ می کند. از زمان شوروی سابق تا به روسیه پوتین هیچ وقتی نبوده است که این کشور نقش مهمی را بازی نکند.

کاریابی

داشتن توانایی در زبان روسی درهایی زیادی را به روی شما باز می کند. کار هایی زیادی در بدنه دولت و یا شرکت های خصوصی وجود دارند که زبان روسی جزو پیش نیاز های انهاست. با رشد اقتصاد روسیه فرصت های تبلیغاتی زیادی ایجاد شده است. شرکت های روسی در ایران فعالیت بیشتری می کنند و هم چنین شرکت های ایرانی نیز در حوزه های مختلف با روسیه همکاری می کنند.

زبان چند کشور

علاوه بر روسیه ، اکراین که زبان رسمی انها زبان روسی است. بسیاری از کشور های دیگر که در منطقه اوراسیا هستند این زبان را از زمان شوروی سابق در جامعه استفاده می کنند. هنور هم در کشور هایی همانند گرجستان ، تاجیکستان و … زبان روسی به عنوان یک زبان پر کاربرد مورد استفاده قرار می گیرد.

تحصیل در روسیه به زبان روسی

یکی از مواردی که چرا زبان روسی را آموزش ببینیم تحصیل در روسیه و یا کشور های دیگر به زبان روسی است. دانشگاه های معتبر بسیار زیادی وجود دارند که از درجه علمی بسیار بالایی برخوردارند و می توانند گزینه مناسبی برای ادامه تحصیل باشند.

برای شرکت در دوره های آموزش زبان روسی با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.