چرا در آزمون FCE شرکت کنیم؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد داوطلبین زیادی را دارد که دوست دارند در آزمون FCE شرکت کنند. اگر سوال شما هم این است که چرا در آزمون FCE شرکت کنیم؟ پس این مطلب را از دست ندهید.

اما چرا در آزمون FCE شرکت کنیم؟

چرا در آزمون FCE شرکت کنیم؟
چرا در آزمون FCE شرکت کنیم؟


آیا شما در حال یادگیری انگلیسی هستید و می خواهید مهارت‌های خود را ارتقا دهید؟
یا آیا می خواهید شروعی تازه و جدید داشته باشید، و موقعیت‌های جدیدی را بیابید؟
پس شرکت در امتحان FCE ممکن است دقیقا همان روش عالی برای انجام این کار باشد. به خواندن این متن ادامه دهید تا بفهمید که چگونه این امتحان می‌تواند زندگی شما را عوض کند!

مهارت‌های خود را جلا دهید
اگر شما قبلاً یادگیری زبان انگلیسی خود را شروع کرده‌اید، بنابراین امتحان FCE گام بعدی عالی برای شما خواهد بود.
امتحان FCE مجموعه ای از مهارت های قوه ی ادراک را در بر می‌گیرد – شامل ریدینگ، رایتینگ، لیسنینگ و اسپیکینگ در انگلیسی، که یعنی شما با کسب پیشرفت کلی در توانایی برقراری ارتباط از طریق روش های متنوع زیادی از این مرحله بیرون می‌آیید.
پس خواه شما در حال برنامه‌ریزی برای تمرین در محیطی انگلیسی زبان هستید، می‌خواهید در کشوری دیگر تحصیل کنید – یا فقط می‌خواهید مهارت‌های خود را ارتقا دهید تا بتوانید در سفر خود دوستان جدیدی پیدا کنید، این مهارت شما را برای رسیدن به هدفتان آماده می‌کند.

با توجه به سرعت خود بیاموزید
اگر شما می‌خواهید مطالعات خود را با واحدهای درسی دیگر در تعادل نگه دارید، یا اگر شما همراه با هم تمرین می‌کنید، آن وقت امتحان FCE  این شانس را به شما می‌دهد تا کارها را با توجه به سرعت خود تنظیم کنید و جلو ببرید.
وقتی می خواهید امتحان دهید، انتخاب کنید – و تصمیم بگیرید که چه مقدار زمان را می‌توانید برای مطالعه اختصاص دهید. شما می‌توانید زمان‌هایی را که می‌خواهید مطالعه کنید و ساعت‌هایی را که به یادگیری هر موضوع اختصاص می دهید، کنترل و مشخص کنید.

با این‌حال یادتان باشد که نظم و ترتیب داشته باشید – تمرین مداوم واقعاً تفاوت بزرگی را به همراه خواهد داشت!

دور دنیا را سفر کنید
آیا می دانستید که امتحان FCE به طور بین المللی شناخته شده است؟ به این معنا است که اگر شما در آینده برنامه‌ی تحصیل در خارج از کشور را داشته باشید، این امتحان مهارتی باارزش به حساب می‌آید، چون ایده‌ی واضحی از توانش خود در انگلیسی را در اختیار دانشگاه‌ها و کالج‌ها می‌گذارد.
شرکت در امتحان FCE همچنین باعث افزایش زیاد اعتماد به نفس شما در مهارت‌های زبان انگلیسی‌تان می شود – که اگر شما بخواهید به کشورهای دیگر سفر کنید، ایده‌آل است!