چرا ebook های زبان انگلیسی را بخوانیم؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما بیان می کند که چرا ebook های زبان انگلیسی را بخوانیم؟ و چرا باید تا می توانیم از تکنولوژی برای سرعت بخشیدن به یادگیری زبان استفاده کنیم.

چرا ebook های زبان انگلیسی را بخوانیم؟
چرا ebook های زبان انگلیسی را بخوانیم؟

اما چرا ebook های زبان انگلیسی را بخوانیم؟

اگر تا به حال در یادگیری زبانی خود تقلا داشته اید، پس نقطه ی مشترکی با توماس جفرسون داشته اید.

سومین رئیس جمهور ایالات متحده موفق به یادگیری چهار زبان شد، اما کتاب های زیادی نگه می داشت- و نهایتاً در تحقق خوب شدن در زبان هایی که خواند، مشکل داشت.

شاید به این خاطر بود که زمان زیادی را صرف این کرد که یادش بیاید همه ی آن کتاب های لعنتی را کجا گذاشته است!

بسیار خب، بسیار خب، شاید هم نه.

احتمالاً چیزهای زیاد دیگری هم در ذهن داشته است، مسائل مربوط به ساختن یک کشور و همه ی مسائل این چنینی. اما حقیقت دارد که یادگیری یک زبان با خواندن کتاب­ها، با اینکه ارزشمند است همیشه ساده ترین یا راحت ترین شیوه نیست.

کتاب­های الکترونیکی به زبان­های خارجی راحت­تر از کتاب­های متعارف هستند. چون می­توانید آن­ها را در گوشی و تبلت خود یا هر چیز دیگری که با خود به همراه دارید، بارگذاری کنید و می­توانید هرجا می روید آن­ها را داشته باشید.

این برای زبان­آموزان به چه معناست؟ شما می توانید در هر زمان و هر جایی به تمرین خواندن بپردازید. به علاوه هرچه مطالعه کردن راحت­تر باشد، به احتمال بیشتری انجامش می­دهید (و طبیعتاً مهارت هایتان افزایش می­یابد).

این کتاب های الکترونیکی غالباً راحت­تر از نسخه های کاغذی کتاب های زبان خارجی پیدا می­شوند. از همه چیز گذشته کتاب های الکترونیکی تماماً دیجیتال هستند پس فروشنده ها برای نگهداری آن­ها به انبارهایی مجهز به ردیف­های وسیع کتابهای زبان های خارجی نیاز ندارند به این امید که شخصی زمانی آن­ها را خریداری کند. فروشنده ها به مراتب مشتاق تر هستند چیزی را بفروشند که به معنای واقعی هیچ فضایی را اشغال نمی کند.

در آخر اینکه کتاب­های الکترونیکی زبان خارجی تمرین فوق العاده ای برای خواندن ارائه می­کنند. نه تنها صرفاً با خواندن، مهارت های درک مطلب خود را بهبود خواهید بخشید، همچنین دسترسی آسانی به ابزارهای زبانی در دستگاه خود دارید. می توانید سریعاً لغات ناآشنا را جستجو کرده یا بدون از دست دادن سر رشته ی داستانی که می خوانید، به سراغ اپلیکیشن ترجمه بروید.

اینطور خیلی آسان تر است- که به معنای انگیزه ی بیشتر برای خواندن و یاد گرفتن است.