سوالات آزمون YOS

سوالات آزمون YOS
آزمون YOS برای کسانی است طراحی شده اند که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه ای ترکیه را دارند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش آزمون YOS در ایران سوالات آزمون YOS را برای نمونه در این بخش می آورد. آزمون YOS از دو بخش تشکیل شده است. بخشی که سوالات مربوط به زبان را پوشش می دهد و که ۶۰ دقیقه زمان می برد. هم چنین یک بخش دیگر نیز وجود دارد که ۹۰ دقیقه وقت لازم دارد و سوال های IQ و ریاضی را شامل می شوند.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به عنوان نمونه سوالات آزمون YOS در این بخش سوالات دانشگاه Ondokuz Mayis را برای نمونه می آورد. آزمون YOS تا حدود زیادی شبیه به آزمون GRE در زبان انگلیسی است. در سراسر جهان حدود ۹۲۰۰ نفر در این آزمون تا کنون شرکت کرده اند. آزمون توسط سازمان OSYM یا Student Selection and Placement Center که شبیه سازمان سنجش در ایران است برگزار می شود. معمولا کسانی که دوست دارند در مقاطع بالاتر از کارشناسی در دانشگاه های ترکیه شرکت کنند باید این آزمون را بدهند.

سوالات آزمون yos
سوالات آزمون yos

برای دانلود سوالات آزمون YOS به صورت PDF می توانید بر فرم تماس با ما را در سایت پر کنید تا برای شما ایمیل شود. چند سوال به عنوان نمونه در تصویر بالا آورده شده است.
اما اگر شما هم نیاز به این آزمون دارید بهتر است در کلاس های آموزش زبان ترکی استانبولی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت کنید و بعد از کسب سطح متوسط در زبان ترکی استانبولی ، در کلاس های آموزش آزمون YOS ما شرکت کنید. همچنین ما در دوره ویژه خود شما را در زمانی حدود ۲ الی ۳ ماه به صورت تضمینی آماده این آزمون می کنیم و در صورت عدم کسب نمره قبولی YOS مبلغ شما را به شما بر می گردانیم.
برای ثبت نام در کلاس ترکی استانبولی و YOS با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و از برنامه دوره ها اطلاع پیدا کنید.